Klaudia Maksimiak

Najbliższe wolne terminy:

Poniedziałek, 20.05 16:00 Poniedziałek, 20.05 16:50 Poniedziałek, 20.05 17:40
  • Position :
    Psycholog. Cena konsultacji indywidualnej od 100 zł.

Pracuje z dziećmi (od 5 r.ż.), młodzieżą, osobami dorosłymi. Język polski i angielski.

Problemy, z którymi głównie pracuje: DEPRESJA, MYŚLI SAMOBÓJCZE, STRES, FOBIE, LĘK, POCZUCIE OSAMOTNIENIA, ZŁOŚĆ/ AGRESJA, NISKA SAMOOCENA, SAMOAKCEPTACJA, KRYZYS EMOCJONALNY, KRYSYS ZAWODOWY, RELACJE, ZABURZENIA ODŻYWIANIA, ZABURZENIA OSOBOWOŚCI

Prowadzi: konsultacje psychologiczne, Trening Kompetencji Miekkich

Doświadczenie

  • Magister psychologii. Skończyła studia w Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie

 

Klaudia Maksimiak to magister psychologii, która z pasją podchodzi do pomagania innym. Dla niej psychologia nie jest tylko zawodem, ale również sposobem na życie, pozwalającym na głębokie zrozumienie i wsparcie tych, którzy tego najbardziej potrzebują. Jej entuzjazm i zaangażowanie w każdą prowadzoną terapię czynią ją wyjątkowo skuteczną i cenioną przez Pacjentów.

W PsychoPark.pl prowadzi niskopłatną terapię psychologiczna online.

Nasza terapia niskopłatna online oferuje te same standardy i metody leczenia, co pełnopłatne alternatywy. Terapia niskopłatna jest równie efektywna, jak terapia pełnopłatna, ponieważ stosujemy te same metody i techniki co w przypadku terapii pełnopłatnej. Niska cena naszej usługi wynika z zewnętrznego dofinansowania. Dzięki wsparciu sponsorów i dotacjom, jesteśmy w stanie zaoferować profesjonalną pomoc psychologiczną w niższej cenie.

Wierzymy, że każdy zasługuje na dostęp do skutecznej pomocy psychologicznej. Niskie koszty tej usługi są odpowiedzią na potrzeby osób, które nie mogą sobie pozwolić na droższą terapię.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat terapii online przeczytaj ten artykuł: TERAPIA ONLINE CZY STACJONARNIE….

Godziny przyjęć:

  • poniedziałek, wtorek, środa godz.: 16.00 – 20.00
  • sobota, niedziela godz.: 08.00 – 20.00
Skip to content