Łukasz Śmietana

Najbliższe wolne terminy:

Sobota, 20.07 13:00 Sobota, 20.07 13:50 Sobota, 20.07 14:40
  • Position :
    Psycholog online. Cena Konsultacji od 100 zł

Psycholog online. Pracuje z dziećmi (od 6 r.ż.), młodzieżą, osobami dorosłymi. Pracuje z osobami z niepełnosprawnością (w tym z niepełnosprawnością intelektualną).

 Terapia indywidualna, interwencja kryzysowa, mediacje.

Doświadczenie

  • Magister psychologii, Psycholog Emocji i Neuropsycholog. Trener Kontroli Złości. Udziela wszelkich konsultacji dotyczących emocji, potrzeby rozmowy. Prowadzi trening akceptacji samego siebie. Udziela pomocy osobom z niepełnosprawnościami w zrozumieniu i zaakceptowaniu ich sytuacji. Dotyczy to osób dorosłych i dzieci, i młodzieży. Człowiek z pasją i wielką empatią I otwartością na drugiego człowieka.
  • WYKSZTAŁCENIE:
  • Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa - Magister Psychologii Licencjat Psychologia -Neuropsychologia, Psychologia Emocji Studio Psychologiczne Joanna Węglarz Trener Umiejętności Społecznych ,I i II Stopień Psychologia Pod Lupą , Trener Kontroli Złości - Studio Psychologiczne Joanna Węglarz Trener Funkcji Poznawczych -Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa
  • KURSY:
  • Diagnoza I Terapia Rynkowych U Osób Dorosłych- Centrum Kompetencji Forum Media Polska Agresja W Szkole I Przedszkolu - CNSR Sposoby Rozwiązywania Napięć Emocjonalnych U Dzieci - Psychologia Pod Lupą Wyprawka TUS - Studio Psychologiczne Joanna Węglarz Przyczyny Agresji U Dzieci Z Autyzmem - Strefa Wsparcia Psychologa Autyzm A Emocje. Jak Przeżywają Emocje Dzieci z ASD - Strefa Wsparcia Psychologa Lęk U Dzieci. Jak Oswoić Dziecięce Lęki - Famiga Zaburzenia Zachowania Osób Z Niepełnosprawnością Intelektualną - Centrum Kompetencji Forum Media Polska Analiza Rysunku Dziecka W Wieku Przedszkolnym I Szkolnym - Famiga Psychoterapia Zaburzeń Psychicznych I Seksualnych - Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa
  • Kilka słów o mnie: Nie ma rzeczy niemożliwych - to moje przesłanie Bardzo lubię kontakt z ludźmi i podejmowanie nowych wyzwań. Moim celem zawodowym jest pomoc drugiemu człowiekowi w rozwiązaniu problemów, z którymi się boryka, a także przyczynienie się do rozwoju intelektualnego młodych ludzi. Moją mocną stroną jest na pewno komunikatywność, otwartość i szczerość, a także punktualność.
Skip to content