Seksuolog to terapeuta specjalizujący się w zagadnieniach związanych z seksualnością ludzką. Zdobył swoją wiedzę i umiejętności poprzez ukończenie specjalistycznych kursów i szkoleń z zakresu seksuologii. Zajmuje się on szerokim spektrum tematów - od edukacji seksualnej, poprzez pomoc w rozwiązywaniu problemów seksualnych, aż po wsparcie w budowaniu zdrowych relacji intymnych. W czasie konsultacji seksuologicznej, seksuolog online kładzie nacisk na otwartą i bezpieczną komunikację. Umożliwia Pacjentom swobodne wyrażanie swoich myśli i uczuć.

Seksuolog online pracuje z osobami borykającymi się z różnego rodzaju trudnościami, takimi jak brak pożądania, problemy z osiągnięciem satysfakcji seksualnej czy trudności w akceptacji własnej tożsamości seksualnej.  Seksuolog może również pomagać parom w poprawie ich życia seksualnego, oferując narzędzia do lepszego zrozumienia i komunikacji wzajemnych potrzeb. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu, terapeuci ci pełnią również ważną rolę w demistyfikacji mitów i nieporozumień dotyczących seksualności.

Praca seksuologa opiera się na założeniu, że zdrowa seksualność jest istotną częścią ogólnego dobrostanu człowieka, co sprawia, że ich wsparcie może mieć znaczący wpływ na jakość życia pacjentów.
psycholog online , psychoterapeuta, seksuolog - Cena konsultacji indywidualnej od 190 zł zł
Seksuolog online /Pedagog/Mediator Cena Konsultacji 160 zł
Psycholog online , doradca zawodowy, Seksuolog w trakcie szkolenia Cena konsultacji indywidualnej 158 zł
Skip to content