Luiza Łukaszewicz

Najbliższe wolne terminy:

Środa, 28.02 09:00 Środa, 28.02 10:00 Środa, 28.02 11:00
  • Position :
    Psycholog, doradca zawodowy, coach. Cena Konsultacji od 160 zł

Kup Pakiet B na 3, 5, lub 10 wizyt online. Aby kupic pakiet kliknij w ten LINK

Pracuje z dziećmi (od 5 r.ż.), młodzieżą, osobami dorosłymi. Pracuje z osobami z niepełnosprawnością (w tym z niepełnosprawnością intelektualną).

 

Problemy, z którymi głównie pracuje:  DEPRESJA, MYŚLI SAMOBÓJCZE, STRES, FOBIE, LĘK, POCZUCIE OSAMOTNIENIA, ZŁOŚĆ/ AGRESJA, NISKA SAMOOCENA, SAMOAKCEPTACJA, KRYZYS EMOCJONALNY, KRYSYS ZAWODOWY, RELACJE, NIEPEŁNOSPRAWNOŚĆ, TRAUMA

Doświadczenie

  • Magister psychologii. Skończyła studia w Wyższej Szkole Ekonomii i Zarządzania w Lublinie.
  • Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w pracy z osobami niepełnosprawnymi, w tym z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie. Doświadczenie zdobywała pracując jako psycholog w Domu Pomocy Społecznej w Wirowie, realizując projekty unijne dla osób nieaktywnych zawodowo, a także uczestnicząc w wolontariacie w Środowiskowym Domu Samopomocy w Sokołowie Podlaskim.
  • Przez 8 lat pracowała w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie jako asystent osoby niepełnosprawnej, służąc pomocą psychologiczną studentom z niepełnosprawnością.
  • Od 2022 roku pracuje w Ośrodku Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży w Sokołowie Podlaskim, jako psycholog i koordynator ośrodka.
  • Od kilku lat pełni rolę koordynatora wielu projektów unijnych i sama bierze w nich udział jako psycholog, doradca zawodowy i coach.
  • Od 2023 r. związana jest z Poradnią Online PsychoPark.pl pełniąc rolę Dyrektora Poradni oraz niosąc pomoc psychologiczną naszym Pacjentom.
Skip to content