W naszej poradni online znajdziesz profesjonalną pomoc psychologiczną dedykowaną dzieciom w każdym wieku. Nasz psycholog dziecięcy to specjalista, który dzięki swojemu doświadczeniu i empatii, jest w stanie zrozumieć świat widziany oczami dziecka, a także wspierać je w jego rozwoju emocjonalnym i społecznym.

Kim jest psycholog dziecięcy online?


Psycholog dziecięcy to ekspert w dziedzinie psychologii, który specjalizuje się w pracy z dziećmi i młodzieżą. Jego zadaniem jest pomoc w rozwiązywaniu problemów emocjonalnych, behawioralnych oraz rozwojowych, które mogą wpływać na życie dziecka w domu, szkole oraz w relacjach z rówieśnikami. Pomaga też rodzicom zrozumieć zachowania dziecka. Swoją wiedzą i doświadczeniem wspiera też  w trudach rodzicielstwa i trudnościach wychowawczych.

Czym się zajmuje psycholog dziecięcy online?


W ramach naszej poradni online, psycholog dziecięcy pomaga w:

  • radzeniu sobie z lękami i obawami, które mogą wystąpić w różnych etapach rozwoju dziecka,

  • rozwiązywaniu problemów behawioralnych, takich jak trudności w koncentracji, agresja czy problemy z dyscypliną,

  • w przypadku trudności szkolnych i edukacyjnych, w tym dysleksji czy problemów z nauką,

  • pracy nad niskim poczuciem wartości i budowaniem pewności siebie,

  • pomocy w przeżywaniu trudnych sytuacji życiowych, takich jak rozwód rodziców, przeprowadzka czy śmierć bliskiej osoby.Jak psycholog dziecięcy może pomóc Tobie i Twojemu dziecku online?


Sesje terapeutyczne odbywają się za pośrednictwem Internetu, co umożliwia kontakt bez konieczności wychodzenia z domu. Jest to idealne rozwiązanie zarówno dla zapracowanych rodziców, jak i dzieci potrzebujących wsparcia w komfortowych warunkach.
Elastyczność terminów spotkań pozwala dostosować terapię do indywidualnych potrzeb i harmonogramu rodzinnego.
Dyskretność i bezpieczeństwo środowiska online sprzyja otwartości i swobodzie w wyrażaniu emocji przez dzieci, co jest kluczowe w terapii psychologicznej.

Jeśli zauważasz, że Twoje dziecko mierzy się z trudnościami, które mogą wymagać profesjonalnego wsparcia, nie czekaj. Skontaktuj się z nami, aby umówić konsultację. Nasz psycholog dziecięcy online jest tutaj, by pomóc Twojemu dziecku odzyskać radość i spokój. Zapraszamy do współpracy!

Jeśli chcesz dowiedzieć się czy i kiedy skorzystać z usług profesjonalisty,  przeczytaj nasz artykuł "Jak wybrać terapeutę online dla swojego dziecka?"
Psychoterapeuta online, pedagog online, dietetyk kliniczny online, doradca zawodowy online. Cena konsultacji indywidualnej od 160 zł
Skip to content