Czego szukasz?

Cenisz swoich pracowników za wiedzę, umiejętności zawodowe, znajomość języków obcych ale zauważasz u nich brak asertywności, kultury osobistej, słabą odporność na stres, brak umiejętności organizacji własnej pracy czy problemy z komunikatywnością? To właśnie braki w kompetencjach miękkich.

O ile kompetencje twarde, biorące się z wiedzy i doświadczenia, są łatwe do określenia i zmierzenia, o tyle kompetencje miękkie to kompetencje osobiste, związane z osobowością, charakterem człowieka, nabywane i rozwijane w ciągu całego życia.

Poziom, a co za tym idzie, jakość kompetencji miękkich można, a nawet należy, wzmacniać odpowiednim treningiem.

W psycholodzy-online dla firm oferujemy Ci warsztaty – trening kompetencji behawioralnych, obejmujący również naukę podstawowych technik relaksacyjnych.

Celem takich warsztatów jest zaznajomienie uczestników z mechanizmami kompetencji miękkich i pokazanie ćwiczeń i technik ich doskonalenia.

Ty decydujesz kogo na takie warsztaty posyłasz. Może to być trening indywidualny lub grupowy- dla kadry zarządzającej lub dla pracowników niższego szczebla.

W zależności od potrzeb jeden warsztat może dotyczyć jednego zagadnienia lub zorganizujemy warsztat dotyczący ogółu kompetencji miękkich i technik samodoskonalenia.

W każdym przypadku warsztaty przygotowywane są indywidualnie dla każdej firmy- w zależności od specyfiki branży, ilości uczestników, kompetencji wymagających treningu. Warsztaty mogą odbywać się w czasie rzeczywistym, z możliwością interakcji z uczestnikami lub zostać nagrane, z możliwością odtworzenia w dowolnym miejscu i czasie. Otrzymujesz więc unikalny produkt, szyty na miarę Twojej firmy.

Zanim przystąpimy do pracy warsztatowej zorganizujemy, wśród zgłoszonych pracowników, anonimową ankietę, która pozwoli na oszacowanie obszarów wymagających pracy.

Przekonaj się, że terapia online jest tak samo skuteczna, jak ta twarzą w twarz i poznaj jej korzyści.

Skontaktuj się z nami, opisz nam swój problem a my przedstawimy Ci najkorzystniejsze dla Twojej firmy rozwiązanie.

Skip to content